Genel Bilgiler:
Eskişehir tarihi yapıları, kültür sanat etkinlikleri, sanayisi ve eğitimdeki başarısı ile her geçen gün gelişen ve değişen yapısıyla heyecan ve keyif dolu bir şehir. Şehrin en güzel caddesinde bulunan Verman Otel; iş ve gezi amaçlı seyahatleriniz için eşsiz lokasyonda, şehrin merkezinde bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerine, eğlence ve kültür merkezlerine, havaalanına, tren istasyonuna yakın konumda olan Verman otel aynı zamanda otelin önünde bulunan tramvay hattı ile şehrin her yerine kolaylıkla ulaşılabilmeyi sağlıyor.

44 standart ve 5 suit olmak üzere toplam 49 odası ile Verman Otel, odalarında konfor ve rahatlığı sağlayan modern dekorasyonu aynı zamanda otele özel üretilmiş mobilyalar ile faklı bir tasarımla öne çıkıyor.

Verman otel’de konaklamanın yanı sıra; geniş açık büfe kahvaltı mönüsünün sunulduğu kahvaltı salonu, tatlı-tuzlu aperatifler ile bahçesinde kahvenizi yudumlayabileceğiniz Pub’ı, ihtiyacınıza uygun sessiz ve etkin toplantılar ile kokteyl, balo vb. özel organizasyonlarınız için alternatif salonları, toplantı yaparken şehrin manzarasıyla motive olabileceğiniz cam salonu, şehrin tüm güzelliklerini görmeniz için roof bar’ında keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Alışkın olmadığınız ikramlar Verman Otel'de
Minibarda bulunan ve temel ihtiyacınız olan dört ürün otel ikramıdır.

Otopark problemine son!
Verman otelde aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz deneyimli personel ve aracınızı bırakabileceğiniz kapalı otopark bulunmaktadır. Aracınızı kapalı otoparka bırakarak rahat ve huzur içerisinde konaklamanıza devam edebilirsiniz.